MotoConcierge

Skorzystaj ze wsparcia MotoConcierge

Poszukiwanie wymarzonego pojazdu to
w dobie dzisiejszego, szalenie dynamicznego rynku motoryzacyjnego nie lada wyzwanie, któremu nie rzadko towarzyszą ogromne emocje.

Z chęcią zajmiemy się tą stroną Twojego marzenia. Dzięki codziennym, wieloletnim obserwacjom i analizom rynku, jak również wielu transakcjom zakupowym możemy kompleksowo poprowadzić Cię przez ten proces. Wybór modelu, negocjacje warunków finansowych, dobór najlepszej oferty finansowej i ubezpieczeniowej, a także najlepsze warunki na zakup istotnych akcesoriów, takich jak monitoring gps, zabezpieczenia pojazdu zestawem powłok lub folii ochronnych czy też akcesoryjne felgi.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Małopolska

Testuj samochody z floty Destio w ramach Test Parku

  • Szukasz nowego samochodu? Nie jesteś pewien swojego wyboru?
  • Zastanawiasz się jak w praktyce funkcjonują reklamowane przez producenta cechy konkretnego modelu albo nowatorskie funkcje?

W ramach jednego dnia, w jednym miejscu, porównasz kilka interesujących Cię samochodów sportowych z floty Destio. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy dokładną prezentację naszych pojazdów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie jazdy samochodami sportowymi wskażemy cechy typowe dla danej marki. Opiszemy dokładnie funkcjonowanie dostępnych funkcji i systemów. Następnie, jako pasażerowie w prowadzonych przez Ciebie samochodach poprowadzimy Cię przez różnorakie trasy demonstrując możliwe ustawienia pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej
o MotoConcierge?