Nasze zasady

Destio to więcej niż
wypożyczalnia samochodów

Destio to projekt powstały z pasji do sportowych samochodów oraz miłości do zapierających dech krajobrazów alpejskich przełęczy. Destio to tysiące przejechanych kilometrów, setki odwiedzonych miejsc, dziesiątki niewiarygodnych przygód i miliony wyjątkowych wspomnień.

Destio to pokusa. Destio to wolność. Radość, którą chcemy podzielić się z Tobą.

Dołącz do społeczności Destio

Działamy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ludziach nie pozostawiających niczego przypadkowi. Poszukujących wyjątkowych wrażeń za kierownicą oraz obsługi na najwyższym poziomie. Doceniających dbałość o każdy detal. Oczekujących najwyższej jakości.

Z myślą o Tobie tworzymy społeczność. Społeczność opartą na zaufaniu.

BMW M3 Competition xDrive wypożyczalnia Kraków

Trzymamy się zasad

 1. Nie wypożyczamy samochodów prywatnych właścicieli
  Nasza flota to wyłącznie samochody nowe, z polskiej sieci dealerskiej.
  Auta, których jesteśmy wyłącznym właścicielem. Zamawiane specjalnie
  z myślą o naszych klientach.
 2. W kwestii ubezpieczeń nie idziemy na kompromisy
  Każdy z samochodów Destio posiada pełne ubezpieczenie dedykowane dla usług rent a car, rozszerzoną gwarancję producenta oraz pakiet pełnej obsługi serwisowej w autoryzowanej sieci dealerskiej.
 3. Nie poprzestajemy na podstawowej konfiguracji wyposażenia
  Wszystkie samochody konfigurujemy w sposób w pełni przemyślany, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, żeby zagwarantować Ci najwyższą satysfakcję z osiągów przy jednoczesnym wysokim poziomie komfortu oraz bezpieczeństwa. Z dostępem do pełnej palety innowacji oferowanych w danym modelu.
 4. Dbamy o idealny stan wypożyczanych samochodów
  Dodatkowo każde nasze auto bezpośrednio po odbiorze trafia do studia detailingowego, gdzie poddawane jest pełnemu zabezpieczeniu w powłoki i folie ochronne. Cyklicznie w ramach programu CarCare jest również czyszczone i pielęgnowane.
Destio - logo

Dostarczamy emocje.
Wybierz te, których szukasz i ciesz się satysfakcją z jazdy.